Mini Golf Stars 2

Windows 8.1 için Mini Golf Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 35 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Game Masons
Mini Golf Stars 2; oyun severlere eşsiz bir golf deneyimi sunan eğlenceli bir mini golf oyunudur.

Mini Golf Stars 2; oyun severlere eşsiz bir golf deneyimi sunan eğlenceli bir mini golf oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak Windows 8.1 kullanıcılarına sunulan oyunda, tek başınıza antrenman yapabildiğiniz gibi dilerseniz arkadaşlarınızı da davet ederek turnuvalara katılabilirsiniz.

Orta seviyede grafiklere sahip oyun, oynanış kolaylığı bakımından bizden tam not aldı diyebilirim. İki farklı şekilde oynayabileceğiniz Mini Golf Stars 2 de Misafir modunu kullanarak tek başınıza antrenmanlar yapabilirsiniz. Diğer bir oyun modu olan çevrimiçi mod da ise dilerseniz arkadaşlarınızı davet edebilir, dilerseniz de dünya çağında diğer oyuncular ile turnuvalara katılabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken internet bağlantısını sağlamak ve hesap oluşturmak.

Tekli oyuncu modunda bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış durumda. İlk bölümde topu kolaylıkla hedefe atarken, ilerleyen bölümlerde geçmeniz gereken bir çok engel ile karşılaşacaksınız. Oldukça kolay kontrol mekanizmasına sahip oyunda topu yönetmek de oldukça kolay. Bunun için tek yapmanız gereken ekranın her hangi bir yerinde parmağınızı topun gitmesini istediğiniz yöne doğru kaydırmak.

İyi Eğlenceler!

Daha Fazla Göster
Mini Golf Stars 2 indir